تماس با ما نقشه سایت صفحه اصلی
شناسه کاربری
کلمه عبور
اخبار و رویدادها -->
در بازديد مديرعامل شركت انتقال گاز ايران 5 طرح عمراني و پشتيباني درمنطقه 2 عمليات انتقال گاز ايران افتتاح و اجرائي شد
منبع:روابط عمومي منطقه دو عمليات انتقال گاز 2 آذر 1395

 به گزارش روابط عمومی منطقه دو 5 پروژه عمرانی و پشتیبانی با حضور مدیر عامل شرکت انتقال گاز ایران و هيئت همراه به اعتبار بیش از 000 /000/000/17 ریال افتتاح و راه اندازی گردید .

مدیر عامل شرکت انتقال گاز ایران در حاشیه افتتاح 5 طرح عمرانی و پشتیبانی در منطقه 2 عملیات انتقال گاز در اصفهان گفت : انتقال گاز کشور در زمستان،پایدار و اطمینان بخش است و به زودی با راه اندازی ایستگاه ندوشن و کاشان وضعیت شرایط انتقال گاز کشور به حد مطلوبی ارتقاء می یابد.

سرپرست منطقه دو عملیات انتقال گازنیز در این باره گفت : در این دیدار اتاق سرور، اتاق کنترل تأسیسات تقویت فشار گاز اصفهان 2 ، ساختمان تعمیرات اساسی ،ساختمان کالا و بازسازی و احیای سالن ورزشی چند منظوره مجموعا با 1100 مترمربع زیربنا و با اعتبار بیش از 17 میلیارد ریال افتتاح و به بهره برداری رسید .حیدرعلی صادق پور در ارتباط با اتاق سرور اظهار داشت:با راه اندازی اتاق سرور که  طبق استانداردهای جهانی942TIA ساخته شده است،اهداف امنیت اطلاعات منطقه محقق خواهد شد.

وی همچنین در مورد اتاق کنترل تاسیسات اصفهان افزود : با عنایت به اینکه تاسیسات مذکور از نوع موقت دیده شده بودوسیستم  کنترلی در نظر گرفته نشده بود، بنا به نیاز عملیاتی این ایستگاه به یک ایستگاه دائم تبدیل شد وضروری بود که سیستم کنترل جامع و کاملی داشته باشد که این مهم از صفرتاصد شامل طراحی ،ساخت،نصب وراه اندازی بصورت کلی توسط کارشناسان منطقه انجام پذیرفت که صرفه جوئی زیادی را نیز به همراه داشت.

ایشان در ادامه یادآور شد : حوزه فعالیت منطقه دو عملیات انتقال گاز ،در سه استان اصفهان ،یزد و چهارمحال و بختیاری بصورت کامل و بخش هائی از استان های خوزستان ، کهگیلویه و بویر احمد ،مرکزی ولرستان گسترده است و قابلیت انتقال 60تا 65 درصد گاز کشور را داراست.

به گزارش روابط عمومی منطقه دو،این بازدید وافتتاح طرح ها ،در خبرشبکه استانی اصفهان،شبکه سراسری خبر،روزنامه های جهان صنعت،شرق،تجارت واصفهان امروز منعکس گردید.

 

 

صفحه بعدی 1 2 3 صفحه قبلی
تعداد بازديد کنندگان:1272