تماس با ما نقشه سایت صفحه اصلی
شناسه کاربری
کلمه عبور
اخبار و رویدادها -->
نشست هم اندیشی کمسیون مناقصات ستاد و مناطق عملیاتی درنصف جهان
منبع:روابط عمومي منطقه دو عمليات انتقال گاز 16 آذر 1395

 به گزارش روابط عمومی منطقه دو عملیات انتقال گاز ؛ این جلسه در تاریخ 2 آذر ماه سال جاری به مدت دو روز با حضور آقای عبداللهی ،رئیس و جمعی از دبیران واعضای کمیسیونهای ستاد و مناطق عملیاتی شرکت انتقال گاز ایران برگزار شد .

در بخش اول این جلسه در دومین روز آذر ماه 95 پس از عرض خیر مقدم به مدعوین و تبریک بازنشستگی آقای عبداللهی توسط سرپرست منطقه دو عملیات انتقال گاز ، ایشان نشست فوق را مهم برشمردند و عنوان نمودند که اعضای کمسیون مناقصات با دیدی وسیع و با رعایت قانون ،مقررات وضوابط نسبت به بررسی موضوعات وانتخاب پیمانکار اقدام فرمایند  که مورد نقد دستگاههای نظارتی قرار نگیرند و با امید به اینکه نتایج مطلوبی در این نشست حاصل وبه یک وحدت رویه منتج  گردد برای میهمانان سفر خوشی دراصفهان آرزو نمودند.

صادق پور در ادامه به تدوین صحیح و بی نقص فرایندهای امور پیمانها اشاره کرد و اذعان داشت : در راستای روان شدن فعالیت ها این هم اندیشی کمک بسزائی خواهد کرد .

به گفته وی  هدف از برگزاری این جلسات ، دستیابی به یک خرد جمعی و یکسان سازی دستورالعمل های مرتبط
می باشد .

، لازم به ذکر است ،جلسه فوق با حضور 35 نفر از مسئولین ستادی و مناطق شرکت انتقال گاز ایران به میزبانی امور پیمانهای منطقه دو عملیات انتقال گاز در دیار نصف جان برگزار شد .

 

 

صفحه بعدی 1 2 3 صفحه قبلی
تعداد بازديد کنندگان:1178