تماس با ما نقشه سایت صفحه اصلی
شناسه کاربری
کلمه عبور
اخبار و رویدادها -->
هوشیاری نشت یابان منطقه 2 عملیات انتقال گاز در جلوگیری از خطر انفجار
منبع:روابط عمومي منطقه دو عمليات انتقال گاز 16 آذر 1395

 به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی منطقه دو عملیات انتقال گاز ؛ با چابکی و آماده بکار بودن پرسنل تلاشگر واحد بازرسی فنی و کشف نشت در خط هشتم سراسری در محدوده ی اردستان و ظفرقند از خطرات احتمالی جلوگیری بعمل آمد  .

سرپرست منطقه دو عملیات انتقال گاز ضمن ابراز خرسندی از اقدامات صورت گرفته توسط پرسنل نشت یاب واحد بازرسی فنی منطقه اظهار داشت : این واحد بخش عظیمی از وقت خود را در نشت یابی مسیر خطوط لوله تحت نظارت منطقه انجام داده و با توجه به حساسیت و اهم موضوع این کار بصورت دقیق انجام می پذیرد که خوشبختانه پس از گزارش مربوط به ترک عرضی در سرجوش محدوده ی اردستان و ظفرقند ،اقدامات لازم  و تعمیرات و رفع اشکال از نقطه مورد نظر در دستور کار قرار گرفت .

مهندس صادق پور ادامه داد : در بامداد 23 آبان ماه سال جاری پس از هماهنگی های لازم ,اقدام به تخلیه گاز برشکاری , جوشکاری ، رادیو گرافی ، و تفسیر بصورت ضرب العجل صورت پذیرفت و پس از تزریق گاز این خط مجددا در خط انتقال گاز کشور قرار گرفت و به بهره برداری رسید .

ایشان از دقت و تعهد کاری همکاران در انجام وظایف قدردانی کرد و اذعان داشت اين دستاوردهای ارزشمند ثمره ی احساس مسئوليت ، خرد جمعي و كار گروهي همكاران است و خانه هاي گرم و آسايش هموطنان را در فصل زمستان بهترين پاداش براي همكاران دانست .

 

 

صفحه بعدی 1 2 3 صفحه قبلی
تعداد بازديد کنندگان:1148