تماس با ما نقشه سایت صفحه اصلی
شناسه کاربری
کلمه عبور
اخبار و رویدادها -->
مراسم گرامیداشت هفته بسیج با حضور پرشور بسیجیان منطقه 2 عملیات انتقال گاز ایران
منبع:روابط عمومي منطقه دو عمليات انتقال گاز 16 آذر 1395

 در سالگرد هفته بسیج ، پایگاه مقاومت بسیج منطقه دو عملیات انتقال گاز با حمایت مدیریت و همکاری واحدهای ستادی طی برنامه هائی این هفته را گرامی داشتند .  

به گزارش روابط عمومی منطقه دو عملیات انتقال گاز ؛ در روز اول از هفته بسیج مراسم سخنرانی با حضور دکتر احسان دوست استاد دانشگاه در رشته علوم سیاسی با موضوع هدف حضرت امام خمینی(ره) از  ایجاد بسیج در سال 1358 و اعتقاد و اندیشه های امام راحل در خصوص بسیج انجام پذیرفت.

سخنران جلسه در ادامه مباحث خود اشاره ای به مقام والای رهبر کبیر انقلاب در مقایسه با رهبران انقلاب های دنیا داشتند که در جایگاه خود، مورد استقبال مخاطبان قرار گرفت .

تجدید میثاق با شهدا همراه با غبارروئی وعطر افشانی از مزار مطهر ایشان در گلستان شهدای اصفهان بصورت عمومی از دیگر اقدامات زیبنده بود که در ادامه برنامه ها و مراسم گرامیداشت، مهندس صادق پور سرپرست منطقه دو عملیات انتقال گاز با اشاره به ضرورت نگاه صحیح و دقیق به نقش و رسالت بسیج به عنوان یک تفکر سازنده و تعالی بخش برای همه زمانها و در تمام زمینه ها و همچنین میهمان جلسه ،آقای کریمی معاون خبرگزاری تسنیم با موضوع تحلیل مسائل روز داخلی و خارجی کشور نیز به ایراد سخن پرداختند.

 تعداد کثیری از بسیجیان منطقه در گردهمائی بزرگ بسیجیان همزمان با نماز جمعه اصفهان مورخ 5 آذرماه سال جاری شرکت فرمودند .

روابط عمومی ضمن ارج نهادن به رشادت ها و جان فشانی های رزمندگان اسلام برای همه پیروان حقیقی خط شهدا و دلاوران بسیجی آرزوی سلامتی و موفقیت آرزو نمود .

 

 

صفحه بعدی 1 2 3 صفحه قبلی
تعداد بازديد کنندگان:1298