تماس با ما نقشه سایت صفحه اصلی
شناسه کاربری
کلمه عبور
اخبار و رویدادها -->
دیدار رئیس امور ایثارگران شرکت ملی گاز ایران و سرپرست منطقه 2 عملیات انتقال گاز به اتفاق هیئت همراه از خانواده معظم شهید تقی یار
منبع:روابط عمومي منطقه دو عمليات انتقال گاز 7 دی 1395

      به گزارش روابط عمومی منطقه دو عملیات انتقال گاز ، مهندس حیدرعلی صادق پور سرپرست منطقه دو به همراه آقایان حصارکی مسئول امور ایثارگران شرکت ملی گاز ایران و تعدادی از رؤسای ستادی این منطقه در جهت ارج نهادن به مقام و منزلت ارزشمند شهدای گرانقدر با حضور در منزل خانواده گرامی شهید مهدی تقی یار یکی از شهدای سرافراز دفاع مقدس ومنطقه دو از نزدیک با خانواده ایشان دیدار و گفتگو نمودند .

در این دیدار صمیمی محمدرضا حصارکی ضمن گرامیداشت رشادتها و جانفشانی های شهدای انقلاب اظهار داشتند : خانواده های شاهد و ایثارگر چشم و چراغ مردم و ملت ایران اسلامی هستندو پاسداری از خون پاک شهداء و ارزشهای والای اسلام عزیز رسالت اصلی همه ما می باشد .

سرپرست منطقه دو عملیات انتقال گاز نیز در ادامه ضمن ابراز خرسندی از دیدار صورت گرفته افزود : در دوران هشت سال دفاع مقدس، نقش شهداء و ایثارگران بی نظیراست و پایداری و سربلندی نظام مقدس جمهوری اسلامی مرهون ثمره خون گرانقدر شهداءمی باشد .

ایشان تصریح کرد : خانواده معظم شهداء مظهر واقعی صبر و استقامت هستند لذا عزت و اقتدار مسئولین و مردم در گرو ارج نهادن به خون شهدای عزیز و ترویج فرهنگ ایثار می باشد.

در جمع با صفای خانواده تقی یار که پدر بزرگوار به همراه مادر گرامی و همسر و فرزندان شهید مهدی تقی یار حضور داشتند خاطرات تلخ و شیرین دوران حیات و لحظات جانبازی و سپس شهادت شهید تقی یار، بیان گردید که همه حاضرین را تحت تأثیر قرار داد .

 

 

صفحه بعدی 1 2 3 صفحه قبلی
تعداد بازديد کنندگان:1406