تماس با ما نقشه سایت صفحه اصلی
شناسه کاربری
کلمه عبور
اخبار و رویدادها -->
تعمیر و بازسازی توربین نفسکی تاسیسات دوراهان با صرفه جویی بیش از 7 میلیارد ریالی
منبع:روابط عمومی منطقه دو عملیات انتقال گاز 14 دی 1394

مدیر منطقه دو عملیات انتقال گاز از تعمیرات اضطراری یک دستگاه توربین نفسکی در تاسیسات  دوراهان یک مدل GTK10  بدست متخصصان واحد تعمیرات منطقه دو با صرفه جویی 7/200/000/000 ریالی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی منطقه دو عملیات انتقال گاز مهندس توکلی با اعلام این خبر گفت : تعمیرات اضطراری توربین نفسکی تاسیسات تقویت فشار گاز دوراهان یک مدل GTK10 به دلیل آسیب دیدگی بیش از اندازه در تیغه های روتور HPT  و LPT همچنین خرابی گایدون های مرحله اول و دوم  ، فرسودگی قطعات و همچنین پایان عمر مفید بلیدها در کوتاه ترین زمان ممکن بدست توانمند متخصصان و کارشناسان منطقه انجام شد.

وی با تاکید به شروع فصل سرما و با توجه به اینکه تاسیسات دوراهان یک به عنوان یک ایستگاه حساس وظیفه ارسال گاز به شبکه سراسری کشور را به عهده دارد گفت : تعویض تیغه های  روتور HPT  و LPT و بازسازی نازل گایدون مرحله اول و دوم به طور کامل توسط متخصصین واحد تعمیرات  اساسی ، در تحقق اقتصاد مقاومتی و با استفاده از توان داخلی ، با دقت و موفقیت کامل انجام ، راه اندازی و مورد بهره برداری قرار گرفت .

وی ادامه داد : تاسیسات دوراهان یک ، با  5 واحد توربین و آرایش 1+4 توانایی انتقال 46 میلیون متر مکعب گاز در روز ،  به خط اول سراسری را دارد.

مدیر منطقه دو عملیات انتقال گاز در پایان ضمن تشکر از واحد تعمیرات اساسی منطقه خاطر نشان کرد: در انجام این تعمیرات ، گروههای تعمیرات ابزار دقیق ، مکانیک و بهره برداری شرکت داشته که در مدت زمان کوتاهی موفق به انجام این مهم شدند.

صفحه بعدی 1 2 3 صفحه قبلی