تماس با ما نقشه سایت صفحه اصلی
شناسه کاربری
کلمه عبور
  رتبه فعلی :  رتبه بندی نشده
  مجموعه آرا :  
  رتبه : 
 
اخبار و رویدادها -->
مراسم تودیع و معارفه سرپرست منطقه دو عملیات انتقال گاز ایران برگزار شد.
منبع:روابط عمومی منطقه دو عملیات انتقال گاز ایران 2 اسفند 1395

به گزارش روابط عمومی منطقه دو عملیات انتقال گاز ، طی احکام صادره  از سوی مهندس توکلی مدیر عامل شرکت انتقال گاز ایران ، مهندس مجتبی گلستانه بعنوان سرپرست منطقه دو عملیات انتقال گاز ایران  و مهندس صادقپور به عنوان سرپرست منطقه سه عملیات انتقال گاز منصوب شدند.

در این مراسم مهندس توکلی مدیر عامل شرکت انتقال گاز ایران ، ضمن تقدیر از عملکرد و مدیریت مهندس صادقپور در مدت تصدی ایشان در منطقه دو و نیز تعامل ، همدلی و همکاری مسئولین و کارکنان منطقه در راستای خدمت رسانی مطلوب ، مهندس گلستانه را بعنوان سرپرست منطقه دو عملیات انتقال گازایران معرفی نمود.

ایشان همچنین در ادامه گفت : منطقه دو دارای بدنه بالغی می باشد و این بلوغ فنی و کاری به خود تحت هیج شرایطی اجازه نمی دهد که کار عملیات و خدمت رسانی متوقف گردد.

مدیر عامل شرکت انتقال گاز ایران اظهار داشت : منطقه دو عملیات انتقال گاز ایران از بدنه بسیار خوبی برخوردار است که پس از عبور و خارج شدن از ساختارهای سنتی می بایست برای آدم هایی که پای رفتن همه جانبه نگر ، تاب آور و دارای هوش هیجانی بالایی هستند سرمایه گذاری ویژه ای کرد.

در ابتدای این مراسم مهندس صادقپور با بیان اینکه منطقه دو دارای نیروهای توانا ، خدوم  و مجربی است گفت : خوشبختانه در طول مدت خدمتگزاری اینجانب با وجود کاستی ها و کمبودها به همت کارکنان کارها و پروژه ها به خوبی انجام پذیرفته که تنها دلیل آن تلاش وقفه ناپذیر نیروهای انسانی متعهد ، متخصص و توانای این منطقه است .

در ادامه مهندس گلستانه ضمن خیرمقدم به حاضران و مدعوین در جلسه به تشریح فعالیتهای انجام شده پرداخت و ابراز امیدواری نمود که  با کمک و همکاری کارکنان دلسوز و پرتلاش منطقه ، روند ارائه خدمات مطلوب در سطح منطقه با شتاب بیشتری ادامه دهد.

در پایان حکم انتصاب آقای مهندس گلستانه برای حاضرین در جلسه قرائت شد.

صفحه بعدی 1 2 3 صفحه قبلی
تعداد بازديد کنندگان:1494